ezca1

Ecza1 Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ecza1 Entegrasyonu

E-ticarette en fazla sayıda ve sıkı filtre, sağlık sektörü için uygulanıyor olsa da bu alanda da yer alabilmek mümkün oluyor. Ecza1 sayesinde, yalnızca eczaneler için kurulmuş olan bir pazaryerinde ilaç olarak geçmeyen eczane ürünlerinin satışının yapılması, son tüketici için de bunların alınması mümkün olabiliyor. Gerek kozmetik gerek besin takviyeleri gerekse bazı diğer sağlık ve bakım ürünleri gibi eczanede satılan ancak ilaç olarak sınıflandırılmayan ürünler için pazaryerinden alış ve satış yapabilirsiniz.

Reklam kısıtlamalarının olduğu, dijitalde varlık göstermek için çok dar bir alanın bulunduğu eczacılık sektöründe hiçbir yasal aykırılık ve engel bulunmadan daha geniş bir kitleye hitap edebilirsiniz. Bunun için Ecza1 pazaryerinde yer alabilir ve operasyonun daha kolay bir şekilde yürütülmesi için de Bizim Hesap’ın ücretsiz entegrasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz.

BizimHesap ile Ecza1 Entegrasyonu

Her açıdan çok fazla avantaj sunan Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile ücretsiz olarak entegrasyonunu yapacağınız Ecza1 pazaryerinde herhangi bir ürünün alış ve/veya satış işlemi ile ilgili tüm aşamaları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Satışa çıkardığınız ürünlerin ürün stok ve fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, satış işlemi gerçekleştiği anda hızlıca fatura oluşturabilir, kargo takibi, iptal ve iade işlemlerini de yine aynı kolaylıkla tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

BizimHesap’ın iOS ve Android ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internete bağlanabildiğiniz tüm mobil cihazlar üzerinden sisteme erişebilir ve dilediğiniz zaman mağazanızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Siz de daha fazla satış yapabilmek, daha geniş bir kitlelere erişebilmek ve bununla birlikte operasyonu da rahatça yönetebilmek için hemen Bizim Hesaplı olun.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Entegrasyonunda istenen User ID ve APIKEY bilgisini Ezca1 firmasında istemeniz gerekmektedir

2. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

ecza1 entegrasyon 1. adım

3. Açılan Ayarlar sayfasında Ecza1 logosuna tıklayın.

ecza1 entegrasyon 2. adım

4. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

ecza1 entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.