çiçeksepeti

ÇiçekSepeti Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

Dijital pazarlama alanında çok fazla rekabet avantajı kazandıran yollardan biri de pazaryerlerinde yerinizi almaktan geçiyor. Hali hazırda marka bilinirliği, yoğun pazarlama faaliyetleri sayesinde pazaryerleri kendi bünyesinde yer alan mağazaların da bilinir olmasını ve satış yapmasını sağlayabiliyor.

ÇiçekSepeti de markanızın satış hacminin artacağı kanallardan birini oluşturuyor. Şimdi ise BizimHesap sayesinde markanızın ÇiçekSepeti ile entegrasyonunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. BizimHesaplı olmanın avantajları arasında yer alan ücretsiz entegrasyon sayesinde pek çok pazaryerinde yer alarak satış hacminizi artırabilirsiniz.

BizimHesap ile ÇiçekSepeti Entegrasyonu Çok Kolay

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap üzerinden ÇiçekSepeti entegrasyonunuzu tamamlayarak operasyon süreçlerinde büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. BizimHesap ile gerçekleştireceğiniz entegrasyon sonucunda tüm ürün stoklarını ve fiyat bilgilerini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi bir satış işlemi gerçekleştiği zaman anında fatura oluşturabilmenizin yanı sıra iptal ve iade işlemlerini de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Stokta olmayan ürünün satışta olması, fiyatı değişen ürünle ilgili müşterinin yanlış bilgilendirilmesi gibi satış performansınızı olumsuz etkileyecek risk faktörlerini de elimine edebilirsiniz. Ayrıca operasyon yükünüzdeki bazı iş kalemlerini hafifleteceğiniz için işinizi geliştirmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

BizimHesap ile dilediğiniz zaman mağazanızdaki stok durumunu kontrol edebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamalarımız sayesinde internet bağlantısı olan her mobil cihaz üzerinden panele erişebilirsiniz. Siz de hemen BizimHesap’a geçin, ücretsiz olarak gerçekleştireceğiniz ÇiçekSepeti entegrasyonu ile daha fazla kazanmaya başlayın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

çicek sepeti entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında ÇiçekSepeti logosuna tıklayın.

çicek sepeti entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

çicek sepeti entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.