Cicek Sepeti Banner Logo

Çiçek Sepeti Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Entegrasyonu

Dijital pazarlama alanında çok fazla rekabet avantajı kazandıran yollardan biri de pazaryerlerinde yerinizi almaktan geçiyor. Hali hazırda marka bilinirliği, yoğun pazarlama faaliyetleri sayesinde pazaryerleri kendi bünyesinde yer alan mağazaların da bilinir olmasını ve satış yapmasını sağlayabiliyor.

ÇiçekSepeti de markanızın satış hacminin artacağı kanallardan birini oluşturuyor. Şimdi ise Bizim Hesap sayesinde markanızın Çiçek Sepeti ile entegrasyonunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Hesaplı olmanın avantajları arasında yer alan ücretsiz entegrasyon sayesinde pek çok pazaryerinde yer alarak satış hacminizi artırabilirsiniz.

Bizim Hesap ile ÇiçekSepeti Entegrasyonu Çok Kolay

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap üzerinden ÇiçekSepeti entegrasyonunuzu tamamlayarak operasyon süreçlerinde büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz. Bizim Hesap ile gerçekleştireceğiniz entegrasyon sonucunda tüm ürün stoklarını ve fiyat bilgilerini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Herhangi bir satış işlemi gerçekleştiği zaman anında fatura oluşturabilmenizin yanı sıra iptal ve iade işlemlerini de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Stokta olmayan ürünün satışta olması, fiyatı değişen ürünle ilgili müşterinin yanlış bilgilendirilmesi gibi satış performansınızı olumsuz etkileyecek risk faktörlerini de elimine edebilirsiniz. Ayrıca operasyon yükünüzdeki bazı iş kalemlerini hafifleteceğiniz için işinizi geliştirmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

 

Bizim Hesap ile dilediğiniz zaman mağazanızdaki stok durumunu kontrol edebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamalarımız sayesinde internet bağlantısı olan her mobil cihaz üzerinden panele erişebilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesap’a geçin, ücretsiz olarak gerçekleştireceğiniz ÇiçekSepeti entegrasyonu ile daha fazla kazanmaya başlayın.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin