bilgikurumsal

BilgiKurumsal Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

BilgiKurumsal Entegrasyonu

BilgiKurumsal, BizimHesap entegrasyonu ile hemen e-fatura, e-arşiv faturanızı kesmeye başlayın. Rakiplerine kıyasla en düşük üyelik ücretine sahip olan BizimHesap’ta onlarca ön muhasebe özelliğine ve sayısız avantaja ek hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Zahmetsizce E-faturanızı Kesin

BizimHesap ile anında e-fatura entegrasyonunu yaparak, hızlıca ister masaüstü bilgisayarınızdan isterseniz cep telefonunuzdan e-faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.

E- Arşiv Entegrasyonu İle Maliyetlerinizi Düşürün

BizimHesap ile e-fatura entegrasyonu yaptığınızda, e-Arşiv fatura entegrasyonunu da aktif edip, e-fatura kullanmayan müşterileriniz için de elektronik fatura oluşturabilir ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Kolay Gelir Gider Takibi Yapın

BizimHesap Gelir Gider Takip Programı sayesinde firmanızın nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolay bir şekilde takibini yapabilirsiniz.

Kolay Cari Hesap Takibi Yapın

BizimHesap Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedip, ödeme ve tahsilatları takip edebilirsiniz. Ayrıca otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-Tahsilat Sürecini Kolaylaştırın / Hızlandırın

BizimHesap e-tahsilat entegrasyonu sayesinde tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki işlem adımları ile BilgiKurumsal altyapısına ait web sitenizin entegrasyonunu tamamlayabilirsiniz.

1.  E-Ticaret sitenizde Sol menüde bulunan Entegrasyonlar > Muhasebe > BizimHesap menüsüne tıklayın.2. Açılan ekranda Api Kodu Üret butonuna tıklayarak api kodu üretin ve durumunu açık yaparak kaydedin. Bu şekilde BizimHesap entegrasyonu tamamlanmış olacaktır.

bilgi kurumsal entegrasyon

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.