amazon

Amazon Entegrasyon Ayarları

Amazon’da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Amazon Entegrasyonu

E-ticaretin en büyük faydalarından biri de fiziki bir oluşuma ihtiyaç duymadan birçok farklı platformda yer alabilmek oluyor. Günümüzde bu teknoloji sayesinde dijital platformlarda varlık gösteren markalar da daha fazla kazanç elde ediyor.

Ürün ya da hizmetlerinizi tanıtmak, satmak için yepyeni bir satış ya da hizmet noktasını sadece bulunduğunuz ülkede bile açmak çok fazla maliyet ve zaman gerektirirken yurt dışına açılmak daha fazla zahmete sebep olabiliyor. Bunun yerine siz de yurt dışında da yurt içinde de daha geniş bir hedef kitleye ulaşmak için Amazon’u tercih edebilirsiniz.

BizimHesap’ta Amazon E-Ticaret Entegrasyonu

Her yıl milyarlarca dolar ciro yapan, e-Ticaret ekosisteminde çok büyük bir yer kaplayan Amazon sayesinde siz de satışlarınızı artırabilirsiniz. Üstelik onlarca ürünü satışa çıkarmak için yapmanız gereken entegrasyon işlemlerini de BizimHesap sayesinde kolayca yerine getirebilirsiniz.

Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin daha büyük bir hedef kitleye ulaşması için Amazon entegrasyonunu yaparak satışa başlayabilirsiniz. Ürünlerinizin sipariş, kargo, teslim, iade gibi durumlarını da anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem hızlı hem de çok sayıda satış yapabilmeniz mümkün oluyor.

Daha geniş bir kitleye hitap etmek, ürün ya da hizmetlerinizle hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok insan tarafından tanınır olmak istiyorsanız Amazon’un gücünden faydalanabilirsiniz. Bunun için de BizimHesap’ın kolay, anlaşılır kullanımına sahip sistemini tercih edebilirsiniz.

1. Amazon mağazanıza giriş yapın.

2. Sağ üst menüde bulunan Ayarlar’ın üzerine gelin ve açılan menüden Kullanıcı İzinleri‘ne tıklayın.

amazon entegrasyon 1. adım

3. Açılan Kullanıcı İzinleri sayfasındaki Geliştiriciye Yetki Ver butonuna tıklayın.

amazon entegrasyon 2. adım

4. Açılan sayfadaki Geliştiricinin Adı kısmına BizimHesap ve Geliştirici Kimliği kısmına 268601797806 girip Sonraki butonuna tıklayın.

amazon entegrasyon 3. adım

5. Açılan sayfadaki ilgili alanları işaretleyip Sonraki butonuna tıklayın.

amazon entegrasyon 4. adım

6. Açılan sayfadaki Satıcı Kimliği ve MWS Yetkilendirme Kodu bilgilerini yukarıda Amazon Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ilgili alanlara giriniz.

amazon entegrasyon 5. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.