aliexpress

AliExpress Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

AliExpress Entegrasyonu

Aliexpress’te satış yapıyorsanız ürünlerinizin kontrolünü kolayca yapmak için BizimHesap’tan faydalanabilirsiniz. Büyük pazar yerlerinden biri olan Aliexpress markaların büyük bir kitleye satış yapabilmesini sağlıyor ve satış hacmi de oldukça yüksek olabiliyor. Bu sebeple de her zaman ürünlerinizin güncel olması gerekiyor.

BizimHesap sayesinde markanızı Aliexpress ile kolayca entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizin stok bilgilerini, fiyat güncellemelerini manuel olarak kontrol etmek yerine Bizim Hesaplı olduğunuzda kazanacağınız avantaj sayesinde tüm bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

BizimHesap’ın kullanımı kolay arayüzü sayesinde işlemlerinizi yapmakta basit bir yol izlersiniz. iOS ve Android uyumlu uygulamaları sayesinde internete bağlanabileceğiniz her yerden işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

BizimHesap AliExpress Entegrasyonunun Avantajları

Yalnız ürün güncellemeleri, fiyat düzenlemeleri için değil kargo takibi, sipariş teslimi, iade ve iptal işlemlerini de tek panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Entegrasyon sayesinde e-fatura oluşturabilir ve bu sayede büyük bir kağıt masrafı ve lojistik sorunundan da kurtulmuş olursunuz.

BizimHesap, zamanla her alana yayılan dijital ekosistemin dinamiklerini takip ederek kendini her zaman güncel tutar. Bu sayede de değişen koşullar ya da ortaya çıkan yenilikler için ekstra bir adım atmanıza gerek kalmadan BizimHesap’ta gerçekleşecek güncelleme sayesinde siz de her zaman güncel kalabilirsiniz.

Ürünlerinizin daha fazla satması ve daha geniş bir kitleye ulaşmak için yer alacağınız Aliexpress için BizimHesap entegrasyonunu hemen tercih edin ve işlemlerinizi kısa zamanda, pratik bir şekilde gerçekleştirin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. sell.aliexpress.com adresine giriş yapınız

2. Üst menüde bulunan Default‘a tıklayın ve açılan menüden Aliexpress Açık Platform‘a tıklayın.Açılan ekrandan Become Developer buttonuna tıklayınız ve yine açılan ekrandan gerekli bilgileri doldurunuz(burada bilgiler çince geldiği için +90 numarasını bulmak zor olabiliyor bu nedenle sayfa üzerinde sağ tıklayıp Türkçe’ye çevirmenizi öneriyoruz). İşlemler tamamlandıktan sonra Create app diyoruz ve açılan ekrandan self developer seçip burada gerekli bilgileri dolduruyoruz.

3. Açılan ekrandan APP KEY ve APP SECRET bilgilerini, ilgili alanlara yazınız.

4. Sol menüden APP Settings seçiniz. Açılan menülerden Basic Settings seçiniz.

5. Açılan ekrandan Callback URL alanına “https://bizimhesap.com/web/ngn/ext/aliexpresslistener” yazınız.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.