akıllı ticaret

Akıllı Ticaret Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akıllı Ticaret Entegrasyonu

Dijital pazarlama kanallarındaki seçeneklerin artması sayesinde markaların da kazançlarını artırmaları söz konusu oluyor. Neredeyse herkesin kullandığı e-Ticaret kanalları üzerinden yapılan satışlar sayesinde markaların da e-Ticarette varlık göstermesi zorunluluk haline geliyor.

Akıllı Ticaret markalar için hızlı bir şekilde web sitesi sahibi olarak satış yapabilmelerini sağlayan altyapıyı sunuyor. Dijitalde satış yapmanın yanı sıra rekabet gücünü de artıracak olan araçlarla birlikte daha fazla satış hacmi yakalamalarına da olanak tanıyor.

Akıllı Ticaret ile Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap Entegrasyonu

Siz de Akıllı Ticaret ile dijitalde varlık gösteriyorsanız satış operasyonundaki yükünüzü azaltmak için Bizim Hesap ile ücretsiz olarak entegrasyon yapabilirsiniz. Ürün ve fiyat bilgilerinizin güncellenmesi, gelen siparişler, kargo takibi, iptal ve iade işlemleri gibi pek çok işlemi ayrı ayrı yönetim panelleri üzerinden kontrol etmek yerine Bizim Hesap yönetim paneli üzerinden tüm aksiyonları görüntüleyebilirsiniz.

iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamalar sayesinde internet olan tüm mobil cihazlar üzerinden sisteme erişim sağlamanız da mümkün. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz satışlarınız sayesinde dijital satış kanallarınız üzerindeki performansınızı hem daha zahmetsiz hem de daha hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bizim Hesap ile ücretsiz bir şekilde Akıllı Ticaret entegrasyonunu gerçekleştirdiğinizde kazanacağınız zaman ve maliyet sayesinde ana işinize odaklanabilir ve rakipleriniz karşısında daha fazla avantaj elde edebilirsiniz. Siz de şimdi satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için daha teknolojik çözümler için Bizim Hesap’a hemen üye olun!

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. Bizim Hesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

2. Açılan Ayarlar sayfasında Akıllı Ticaret logosuna tıklayın.

3. Akıllı Ticaret’e giriş yapın, sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Akıllı Ticaret ekibi ile paylaşın.

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.