akakçe

Akakçe Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akakçe Entegrasyonu

Akakçe entegrasyonu ile e-Ticaretteki başarınızı artırmak için BizimHesap ile kolayca yol alın.

Çok büyük kitlelere erişebilen, cazip fırsatlarla potansiyel tüketiciyi yakalayabilen en büyük pazaryerleri arasında bulunan Akakçe’de sizin de mağazanız bulunuyorsa entegrasyon işlemi ile çok daha rahat edeceksiniz. BizimHesap’ın kullanıcıları için geliştirilmiş kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesinde işlemlerinizin hepsini rahatça yapabileceksiniz.

Ürün gamınızın geniş olması, fiyatları güncellemeniz, stok durumunu kontrol etmeniz, satış, kargo, iade süreçlerini yönetmeniz oldukça fazla zaman, iş gücü ve maliyet gerektiriyor. Özellikle de siparişlerin doğru ve zamanında teslim edilmesinin satışlarınızın artmasına doğrudan katkı sağladığı düşünülürse titizlikle yerine getirilmesi gereken iş kalemlerini oluşturuyor.

BizimHesap ile Akakçe Entegrasyonu

Pazaryerlerinde varlık gösteren markanızın prestijini korumak ise tüm bu süreçleri doğru bir şekilde yönetmekle başlıyor. Bu yüzden siz de BizimHesap’ı tercih edebilir ve bu sayede işlemlerinizi hem hızlı hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştrebilirsiniz.

Akakçe entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin fiyatları, stok bilgileri otomatik olarak güncellenir. Yanı sıra sipariş durumunu, faturaları, kargo ve olması haline iade süreçlerini de tek panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin sipariş verilmesi halinde stokları ya da fiyatları açısından bir sürpriz yaşamazsınız.

Siz de e-Ticarette daha fazla satış yapmak ve daha fazla insana ulaşmak istiyorsanız işinizi kolayca yönetebileceğiniz pratik yolları deneyin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, BizimHesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

1. BizimHesap’a giriş yaptıktan sonra sol menüden E-Ticaret altındaki Ayarlar’a tıklayın.

akakce entegrasyon 1. adım

2. Açılan Ayarlar sayfasında Akakçe logosuna tıklayın.

akakce entegrasyon 2. adım

3. İlgili alanları doldurup, Kaydet butonuna tıklayın.

akakce entegrasyon 3. adım

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.