Akakce Banner Logo

Akakçe Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akakçe Entegrasyonu

Akakçe entegrasyonu ile e-ticaretteki başarınızı artırmak için Bizim Hesap ile kolayca yol alın.

Çok büyük kitlelere erişebilen, cazip fırsatlarla potansiyel tüketiciyi yakalayabilen en büyük pazaryerleri arasında bulunan Akakçe’de sizin de mağazanız bulunuyorsa entegrasyon işlemi ile çok daha rahat edeceksiniz. Bizim Hesap’ın kullanıcıları için geliştirilmiş kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesinde işlemlerinizin hepsini rahatça yapabileceksiniz.

Ürün gamınızın geniş olması, fiyatları güncellemeniz, stok durumunu kontrol etmeniz, satış, kargo, iade süreçlerini yönetmeniz oldukça fazla zaman, iş gücü ve maliyet gerektiriyor. Özellikle de siparişlerin doğru ve zamanında teslim edilmesinin satışlarınızın artmasına doğrudan katkı sağladığı düşünülürse titizlikle yerine getirilmesi gereken iş kalemlerini oluşturuyor.

Bizim Hesap ile Akakçe Entegrasyonu

Pazaryerlerinde varlık gösteren markanızın prestijini korumak ise tüm bu süreçleri doğru bir şekilde yönetmekle başlıyor. Bu yüzden siz de Bizim Hesap’ı tercih edebilir ve bu sayede işlemlerinizi hem hızlı hem de çok kolay bir şekilde gerçekleştrebilirsiniz.

Akakçe entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin fiyatları, stok bilgileri otomatik olarak güncellenir. Yanı sıra sipariş durumunu, faturaları, kargo ve olması haline iade süreçlerini de tek panel üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin sipariş verilmesi halinde stokları ya da fiyatları açısından bir sürpriz yaşamazsınız.

Siz de e-ticarette daha fazla satış yapmak ve daha fazla insana ulaşmak istiyorsanız işinizi kolayca yönetebileceğiniz pratik yolları deneyin.

Entegrasyon tanımı yapabilmek için, Bizim Hesap’a giriş yaparak ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin