adisyo

Adisyo Entegrasyon Ayarları

Adisyo’da hesabınız varsa, yukarıda sizin için oluşturulmuş olan API şifresini Adisyo ekibi ile paylaşın.

Adisyo Entegrasyonu

Dijital alışkanlıkların yaşamı yeniden şekillendirdiği bu çağda artık ticaret de çok fazla ve birbirinden farklı kanallar üzerinden ilerleyebiliyor. Tüm alanlarda yer edinmek ve markanızın daha fazla kişiye ulaşması için sizin de markanız için gereken entegrasyon işlemlerini yapmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde yoğun bir sipariş gündemini hem kazancınızı hem de müşteri memnuniyetinizi koruyarak yönetmeniz mümkün olabilir.

Adisyo ile BizimHesap Entegrasyonu Çok Kolay

Adisyo POS sistemleri entegrasyonu da size bu kazanımı getirecek adımlardan bir tanesi. Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap sayesinde yapabileceğiniz entegrasyon işlemi size markanız için gerekli olan e-Ticaret sürecini çok daha kolay bir şekilde yönetmenizi sağlar. BizimHesap’ın kolay kullanıma sahip olan arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok basit adımlarla tamamlayabilirsiniz.

BizimHesap ile Adisyo entegrasyonu sayesinde ürünlerinizin güncel bilgilerini ve fiyatlarını her daim iki programda da güncel tutabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize olmayan bir ürün için ve/veya yanlış fiyat ile fatura kesilmesi gibi riskleri de elimine etmiş olursunuz.

Faturaların kesilmesi süreçleri BizimHesap sayesinde çok kolay. Bütün işlemleri tek bir panel üzerinden kolayca gerçekleştirebileceğiniz için de zamandan ve maliyetten de tasarruf edebilirsiniz.

Siz de eğer BizimHesap ile Adisyo entegrasyonunu gerçekleştirip çok daha hızlı ve kolay bir süreç yönetimine sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi BizimHesap’a geçin.

Adisyo sayfasına giriş yapın.

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.