MNG Kargo’dan Özel Fiyatlar

Uygun fiyatla kargo gönderimi, MNG işbirliği ile BizimHesap’ta!

BizimHesap’a girdikten sonra, soldaki avantajlar menüsünden giriş yapıp, menüden MNG’yi seçerek ilerlediğinizde size özel kargo fiyatlarına ulaşacaksınız. Başvurunuzu aynı ekrandan yaptığınızda, MNG temsilcisi arkadaşlarımız 1-2 gün içinde sizi arayacak ve “servis kullanıcı adı ve şifre” bilgisini iletecek.

Size iletilen bu bilgileri ana menüden Ayarlar>Kargo Entegrasyonları adımından ilerleyip, MNG’yi seçerek ekrana girmeniz yeterli olacaktır.

Böylece Bizimhesap içinden oluşturduğunuz gönderileri, MNG kargo kodu ile size özel fiyatlarla gönderebileceksiniz.

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile Ürün Gönderiminde Avantajlı Olun

Ürünlerinizin satılması kadar müşterilerinize sorunsuz olarak ulaşması da önemli. Ancak bu şekilde müşteri memnuniyeti ve sadakati kazanmakta da avantaj yakalayabilirsiniz. Kargoların geç gitmesi ya da müşterilere ulaşmaması ne yazık ki satışlarınız üzerinde de olumsuz bir etki oluşturabilir.

Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap sayesinde yalnızca iyi bir kargo firması olan MNG ile çalışmakla kalmaz, aynı zamanda Bizim Hesap kullanıcılarına özel olan fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem BizimHesap sayesinde ön muhasebe ve entegrasyon işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilir hem de size özel daha uygun bir fiyatta sunulan kargo hizmeti sayesinde şirketinizin mali tasarrufunu artırabilirsiniz.

Sayısız Avantaj BizimHesap’ta

Yalnızca kargo avantajına sahip olmakla kalmaz, BizimHesap’lı olduğunuz anda birbirinden farklı pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. MNG Kargo avantajlı fiyatlarının kargo entegrasyonunuzu da ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra e-Fatura entegrasyonlarınız BizimHesap tarafından ücretsiz olarak yapılır. Pek çok firmanın ücretlendirdiği bu hizmetten BizimHesaplı olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

BizimHesap’ta e-Ticaret entegrasyonlarınız da ücretsiz bir şekilde yapılır. Pek çok e-Ticaret altyapısı ile uyumlu olan Online Ön Muhasebe Programı BizimHesap ile entegrasyon artık hem kolay hem de ücretsiz olur.

E-ticaret yapan herkesin ihtiyacı olan sanal pos hizmeti de BizimHesaplı olduğunuz zaman ücretsiz olarak yapılır. Hızlı ve kolay ödeme kolaylığı sunan sanal pos sayesinde müşteri memnuniyetini de daha fazla artırabilirsiniz.

Sınırsız kullanıcı özelliği de yine BizimHesap’ta. Bu sayede sadece siz ve tek bir çalışanınız değil daha fazla kişinin panele erişimi mümkün olur. İş yükünüzü hafifleten, işlerinizi yapmayı daha hızlı hale getiren bu avantajdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

BizimHesap sayesinde yakıtta da avantaja geçersiniz. Opet’te şirket araçlarınıza ait olan akaryakıt masrafında da indirim avantajına sahip olabilirsiniz. Bu sayede de giderlerinizin bir kısmında tasarruf ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

Siz de hemen BizimHesap’a geçin ve BizimHesap sayesinde sahip olabileceğiniz ücretsiz tüm avantajlardan faydalanın.

 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "BizimHesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap" bizim için iyi bir takım arkadaşı.

  Mehmet GirginPunica Sadece Nar
 • 14 Günlük ücretsiz deneme süreci boyunca kullandık ve sonrasında aktif olarak kullanıma başladık. Kullanıcı arayüzünüz, ücretsiz e-Fatura entegrasyonlarınız, teknik desteğiniz çok başarılı. Tüm e-Ticaret ve pazaryeri entegrasyonlarının ücretsiz olması ise paha biçilemez. Sürekli gelişmeye devam ettiğinizi görüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Adınız gibi, gerçekten bizden biri gibisiniz.

  Hüseyin Can ÇalışanNetavantaj General Manager
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-Ticaret ve e-Fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket YeşilyurtMali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Dericiİktisatçı
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan KaraElektronik İthalatçısı
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-Ticaret, e-Fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan HalıcıoğluElektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural AydınoğluÖzel Eğitim Kurumu Sahibi

Hemen Tanışalım

BizimHesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv ve tüm e-Ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.