E Tahsilat

Ücretsiz Sanal Pos

Bizim Hesap e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilat süreçlerinizi online ortama taşıyabilirsiniz.
Üstelik bunun için herhangi bir entegrasyon bedeli ödemenize gerek yok!

Ücretsiz olarak sunduğumuz sanal pos sayesinde, müşterilerinize ödeme linki (pay by link) göndererek sadece % 2,05’den başlayan komisyon ücreti karşılığında, güvenli ve hızlı bir şekilde tahsilat yaparsınız. Para ertesi gün hesabınıza geçer. Hafta boyu beklemek zorunda kalmazsınız. Fiziki pos cihazlarının alternatifi olan bu sistemde, işlem başına sabit ödeme yapmanıza da gerek kalmaz. Ayrıca kullanım bedeli, minimum kullanım kotası, hesap işletim ücreti vb. diğer masrafları da, Bizim Hesap’ın sağladığı ücretsiz sanal pos sayesinde, tamamen ortadan kaldırarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Bizim Hesap’ın tamamen ücretsiz sunduğu tüm bu çözümlerle saniyeler içinde ödemelerinizi alabilir, farklı kanallardan gelen tahsilatlarınızı eş zamanlı olarak dilediğiniz her an Bizim Hesap üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Bizim Hesap Sanal Pos İle İşlemleriniz Daha Güvenli ve Kolay

Müşterileriniz için hem güvenilir hem de pratik bir ödeme yöntemi olan sanal pos entegrasyonunu Bizim Hesap ile tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede işletmeniz için de daha güvenli bir ödeme yöntemine kavuşarak havale, kapıda ödeme ya da EFT gibi seçeneklerden doğabilecek riskleri elimine etmiş olursunuz.

Sanal pos kullanımı sunduğu mali avantajların yanı sıra marka prestijiniz açısından da daha olumlu bir kanaat geliştirilmesine yardımcı olur. Tüketicinin banka kartı ile yapacağı işlemler tıpkı fiziksel işlemlerde olduğu gibi daha güvenli ödeme prensipleri barındırdığı için satın alma konusunda daha az tereddüt yaşamalarını da sağlar.

Bizim Hesap’ta Avantajlar Sanal Pos ile Sınırlı Değil

Ücretsiz sanal pos hizmetinin sunduğu düşük komisyon, hesabınıza hızlıca paranın aktarılması gibi avantajların yanı sıra kargoda da yine Bizim Hesap sayesinde avantaj elde edebilirsiniz. Bizim Hesap müşterisi olarak MNG Kargo’dan çok daha avantajlı fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Satışını yapmış olduğunuz ürünlerin müşterilerinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması satış grafiğiniz üzerinde de önemli bir etkiye sahip. Bu konuda alanında yıllardır deneyimi ile fark yaratan MNG Kargo ile çalışabilir, sadece Bizim Hesap’a özel olarak daha avantajlı sunduğu fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik Bizim Hesap ile kargo entegrasyonlarınız da ücretsiz olarak yapılır. 

Bizim Hesap’ta avantajlar bu kadar da değil. Bizim Hesap’ta e-fatura entegrasyonu ve e-ticaret pazaryeri entegrasyonu da tamamen ücretsizdir. Bu sayede e-ticaretteki satış işlemleriniz sonrasında kolaylıkla e-fatura oluşturabilir ve daha geniş kitlelere ulaşmak için de pazaryerlerinde de mağaza açabilirsiniz.

İşletme giderlerinizi sunduğu avantajlarla daha da hafifleten Bizim Hesap sayesinde Opet anlaşmalı benzin istasyonlarından yapacağınız şirket aracı yakıt giderleriniz için de indirim kazanabilirsiniz. Maliyetlerin giderlerle daha da büyüdüğü işletmeler için Bizim Hesap’ın Opet akaryakıt avantajından da faydalanabilirsiniz.

Sınırsız kullanıcı özelliği de yine Bizim Hesap’ta! İşletmenizde e-fatura oluşturma, pazaryeri ürün ve satış takibi konuları ile ilgilenen çalışanlar için de Bizim Hesap üzerinde kullanıcı tanımlayabilir ve sisteme erişimlerini sağlayabilirsiniz. Birden fazla kullanıcı için Bizim Hesap’ta herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Siz de Bizim Hesap avantajlarından faydalanmak ve daha az masraf ile daha hızlı ve pratik bir şekilde işletme operasyonlarınızı yönetmek için hemen Bizim Hesap’a geçin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin