E Fatura

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap’ın e-fatura entegrasyonu ile kurulum ya da eğitim bedeli ödemeden e-fatura yollamaya başlayabilirsiniz.

Ön muhasebe çözümlerini en ekonomik şekilde sunan Bizim Hesap sayesinde her fatura için sadece 12 kuruş ödeyerek ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan e-fatura gönderebilirsiniz.

E-fatura sayesinde satış yaptığınız zaman fatura işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından her yıl pek çok mükellef için zorunlu kılınmaya başlanan e-fatura entegrasyonunu Bizim Hesap ile çok daha az maliyetle gerçekleştirebilirsiniz.

Kolayca başvuru işleminizi yapabileceğiniz Bizim Hesap ile Gelir İdaresi Başkanlığı standartlarına uygun olarak e-fatura ve e-arşiv entegrasyonunuzu sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem kolayca faturanızı kesebilir hem de elektronik ortamda arşivleyerek fiziksel arşiv zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu sayesinde tek tıkla faturanızı oluşturabilirsiniz. Satın alma sonrasından hemen oluşturabileceğiniz faturanız ile tahsilat sürecini de anında başlatabilir ve zaman kazanabilirsiniz.

Yalnızca elektronik ortamda işlem yapacağınız için maliyeti de büyük oranda düşürebilirsiniz. E-faturayı anında oluşturup elektronik ortamdan göndereceğiniz için postalama masrafınız olmayacaktır. Aynı şekilde e-arşiv programı sayesinde fiziksel olarak faturalarınızı saklamak için ihtiyacınız olan alanın masrafından ve kağıt masrafından da tasarruf etmiş olursunuz.

Bizim Hesap sayesinde e-faturalarınıza dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Bizim Hesap paneline isterseniz masaüstü cihazlardan isterseniz de iOS ve Android işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilmiş olan Bizim Hesap uygulaması ile mobil cihazlarınızdan erişerek faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Her zaman ve her yerden fatura işlemlerini gerçekleştirebilir, takibini yapmak için ayrı bir operasyon yürütmek zorunda kalmazsınız. Zaman ve maliyetten kazanç sağlayacağınız Bizim Hesap ile pratik bir şekilde e-fatura oluşturabilir, saklayabilir ya da fatura iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda Migros, Carrefoursa, Amazon, Bauhaus, Trendyol, Bizimtoptan ve SGK gibi kendilerine kesilen faturalarda bazı özel alanların doldurulmasını talep eden kurumlar için e-fatura tarafında güncellemeler yaptık. Bu güncelleme ile amacımız, Bizim Hesap kullanıcılarının bu firmalara fatura kestiklerinde herhangi bir iade sıkıntısı yaşamamaları. Normalde bu kurumların format talebine uygun fatura kesilmediğinde kurumlar faturaları reddedebiliyorlar. Bizim Hesap ise, firmaların kurallarına uygun bir format ve içerikte fatura kesmenizi sağlayarak, içerik kaynaklı fatura iadelerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu sayede ana işinize daha fazla zaman ayırarak, müşteri memnuniyetini ve satış hacminizi artıracak yeni stratejiler üzerine çalışabilirsiniz. Fatura takibini ayrı ayrı yapmak zorunda kalmaz, tek bir panel üzerinden bütün faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Fiziksel bir arşivden çok daha kolay bir şekilde depolama imkanı sunan bulut tabanlı teknoloji sayesinde faturalarınıza dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Fatura iptal işlemlerinizi de tek tıkla halledebilirsiniz. Her satış sonrası fatura oluşturmanız kadar kolay olan iptal işlemleri sayesinde hiçbir müşterinizin memnuniyeti açısından kaygı duymanıza gerek kalmayacak. E-fatura entegrasyonu için daha fazla bilgi için şimdi inceleyin.

Siz de hemen 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile Bizim Hesap’ı tercih edin, ek kurulum ya da eğitim bedeli ödemeden e-fatura entegrasyonunu gerçekleştirin!

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platfom üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platfom üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin