Sinirsiz Kullanici

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Bizim Hesap özelliklerinin yanı sıra sunduğu ekonomik çözümlerle de rakiplerine fark atıyor. Kapsamlı özellikleri uygun fiyatlarla sunan Bizim Hesap’ta dilediğiniz sayıda çalışanı sisteme dahil edebilirsiniz.

Ekstra kullanıcı için herhangi bir ücret ödemeden programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ön muhasebe programı kullanıcı sayısı operasyonel yükünüz gereğince değişiklik gösterebilir. Bu programlar her zaman tek kişinin kullanımında değildir. Bazen aynı operasyon için görevli olan ya da farklı kalemleri yönetmek için farklı kullanıcıların da ön muhasebe programlarını kullanması gerekir.

Ek Ücret Ödemeden Sınırsız Kullanıcıya Erişim İmkanı

İşlerinizin hızlıca çözülebilmesi için ekibiniz içinde yapacağınız iş bölümünde işlerin çok daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlayacak olan ön muhasebe programınızın tüm kullanıcılara erişilebilir olması gerekir. Özellikle e-ticaret tarafında pazaryeri yönetimi, sipariş takibi gibi konular ile şirket için gelir ve giderlerin takibi ayrı ayrı denetim gerektirebilir.

Bizim Hesap ile ön muhasebe programı sayesinde kullanıcı sayısında bir kısıtlama yaşamazsınız. Herhangi bir ek ücret ödemeden ekibiniz içinde dilediğiniz kadar kullanıcıyı Bizim Hesap ön muhasebe programına ekleyebilir, yetkilendirme verebilirsiniz. Kullanıcı sadece sizin verdiğiniz yetki ve kısıtlamalar dahilinde ekrana erişebilir. Bu sayede çalışanlarınızın hangi işlemleri hangi zamanda yaptığını kontrol edebilir, bununla ilgili rapor alabilirsiniz.

Operasyonel Faaliyetleriniz Aksamasın

İş yönetimi konusunda iyi bir ekip çalışmasının verimli olması için kullanılması gereken araçlardan biri de ön muhasebe programı olduğu için en avantajlı seçimi yapmalısınız. Kullanıcı başına ücret ödemeden dilediğiniz sayıda kullanıcıya açabileceğiniz ön muhasebe programı sayesinde tasarruf edebilirsiniz.

Sayısız avantaj sunan Bizim Hesap ile ön muhasebe programı kullanıcı sayısını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız bu kolaylık sayesinde işlerinizin hiç aksamadan ve zamandan tasarruf ederek ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle pek çok kola ayrılabilen ön muhasebe yönetimi konusunda da daha verimli bir çizgide ilerleyebilirsiniz.

Bizim Hesap Sayesinde Daha Çok Kazanın

E-ticaretteki artış göz önünde bulundurulduğu zaman sadece siparişlerin takibi, ürün stok ve fiyat bilgilerinin güncellenmesi bile tek bir kişinin mesaisini doldurabilecek yoğunlukta iş hacmine tekabül ediyor. Yanı sıra şirketin gelir ve gider dengesinin korunması için de ayrı bir takip kaçınılmaz oluyor.

Siz de Bizim Hesap ön muhasebe programı ile tüm bu iş kalemleri için ayrı ayrı çalışanları görevlendirerek işlerinizin hiç aksamadan ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik gelir gider yönetiminin de başka bir koldan takip edilmesini sağlayarak mali grafiğinizin istikrarlı bir şekilde devam etmesini ve yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Pek çok rakibi karşısında fırsatlar sunan ve çok daha az maliyet ile operasyon yükünüzü hafifleten Bizim Hesap’a başvurmak için hiç beklemeyin. Üstelik 30 günlük ücretsiz deneme süreci ile memnun kalmadığınız takdirde bağlayıcılık söz konusu olmadan vazgeçebilirsiniz.

Siz de ön muhasebe işlemlerinizi kısa sürede sonuca ulaştırmak ve çalışanlarınızın süreçlerini tek bir ekrandan takip etmek için Bizim Hesap’ın sunduğu kolaylıklardan faydalanın. Zamandan ve maliyetten tasarruf ederek daha fazla kazanmak için Bizim Hesap’a hemen başvuru yapın, tek panel üzerinden bütün işlerinizi yönetirken, sınırsız sayıda kullanıcıya ücretsiz olarak erişim vermenin rahatını yaşayın!

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin