Opet

BizimHesap ile Opet'te rahat edin

Akaryakıt Alırken Zamandan kaybetmeyin, Sadece işinize odaklanın…

Bizim Hesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor.(Bizim hesap kolaylıklar sunmaya, zamandan kazandırmaya devam ediyor.)

Hemen Bizim Hesaplı olun; şirketinizin tüm araçları için akaryakıt alırken hem zamandan kazanın hem de muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırın, hesap hatalarını sıfıra indirin.

Aracınızdan inmeden ödemenizi yapın, otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılan faturalar ile yakıt harcamalarınızı kolaylıkla takip edin.

Şirketinize ait araçlar varsa ve özellikle de bu araçlar sevkiyat ya da müşteri ziyaretleri için ay içinde çokça yol katediyorsa, sürekli bir yakıt alımı söz konusu olacaktır. Bu yakıt giderinin muhasebeleştirilme süreci ise evrak ulaştırılması vb nedenlerle aksaklıklara, hatalara neden olacaktır.

Bizim Hesap ile Daha Kolay, Daha Hızlı

Bizim Hesap, yalnızca ön muhasebe programı olarak katacağı faydayı düşünmekle kalmaz. Bir işletmenin üzerindeki iş yükü almak adına da gereken diğer faydaları da hesaplar. Bu yüzden de Opet ile anlaşmamız dahilinde Bizim Hesaplı olan tüm işletmeler aracından inmeden yakıtını alır, ödeme tanımlı kredi kartından otomatik tahsil edilir, böylece çalışanlarınız sadece işinize odaklanır, siz de işletmenizin akaryakıt giderlerini ayrıca takip etmek zorunda da kalmazsınız.

Şirketinize ait olan her aracın Opet’ten yapacağı akaryakıt alışverişinde araçtan inmeye gerek kalmadan ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödemenin sonunda kesilen fatura ise otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılır ve siz de güncel olarak yakıt harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bizim Hesap’ın avantajlarla dolu dünyasına katılmak için beklemeyin. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, akaryakıt avantajarından hemen faydalanın, giderleriniz, masraflarınız otomatik olarak muhasebeleşsin, siz sadece ticaretinize odaklanın.. Şimdi üye olun!

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin