Mng Kargo

MNG Kargo'dan Özel Fiyatlar

Uygun fiyatla kargo gönderimi, MNG işbirliği ile Bizim Hesap’ta!

Bizim Hesap’a girdikten sonra, soldaki avantajlar menüsünden giriş yapıp, menüden MNG’yi seçerek ilerlediğinizde size özel kargo fiyatlarına ulaşacaksınız. Başvurunuzu aynı ekrandan yaptığınızda, MNG temsilcisi arkadaşlarımız 1-2 gün içinde sizi arayacak ve “servis kullanıcı adı ve şifre” bilgisini iletecek.

Size iletilen bu bilgileri ana menüden Ayarlar>Kargo Entegrasyonları adımından ilerleyip, MNG’yi seçerek ekrana girmeniz yeterli olacaktır.

Böylece Bizim hesap içinden oluşturduğunuz gönderileri, MNG kargo kodu ile size özel fiyatlarla gönderebileceksiniz.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile Ürün Gönderiminde Avantajlı Olun

Ürünlerinizin satılması kadar müşterilerinize sorunsuz olarak ulaşması da önemli. Ancak bu şekilde müşteri memnuniyeti ve sadakati kazanmakta da avantaj yakalayabilirsiniz. Kargoların geç gitmesi ya da müşterilere ulaşmaması ne yazık ki satışlarınız üzerinde de olumsuz bir etki oluşturabilir.

Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap sayesinde yalnızca iyi bir kargo firması olan MNG ile çalışmakla kalmaz, aynı zamanda Bizim Hesap kullanıcılarına özel olan fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem Bizim Hesap sayesinde ön muhasebe ve entegrasyon işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilir hem de size özel daha uygun bir fiyatta sunulan kargo hizmeti sayesinde şirketinizin mali tasarrufunu artırabilirsiniz.

Sayısız Avantaj Bizim Hesap’ta

Yalnızca kargo avantajına sahip olmakla kalmaz, Bizim Hesap’lı olduğunuz anda birbirinden farklı pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. MNG Kargo avantajlı fiyatlarının kargo entegrasyonunuzu da ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra e-fatura entegrasyonlarınız Bizim Hesap tarafından ücretsiz olarak yapılır. Pek çok firmanın ücretlendirdiği bu hizmetten Bizim Hesaplı olarak ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bizim Hesap’ta e-ticaret entegrasyonlarınız da ücretsiz bir şekilde yapılır. Pek çok e-ticaret altyapısı ile uyumlu olan Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap ile entegrasyon artık hem kolay hem de ücretsiz olur.

E-ticaret yapan herkesin ihtiyacı olan sanal pos hizmeti de Bizim Hesaplı olduğunuz zaman ücretsiz olarak yapılır. Hızlı ve kolay ödeme kolaylığı sunan sanal pos sayesinde müşteri memnuniyetini de daha fazla artırabilirsiniz.

Sınırsız kullanıcı özelliği de yine Bizim Hesap’ta. Bu sayede sadece siz ve tek bir çalışanınız değil daha fazla kişinin panele erişimi mümkün olur. İş yükünüzü hafifleten, işlerinizi yapmayı daha hızlı hale getiren bu avantajdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bizim Hesap sayesinde yakıtta da avantaja geçersiniz. Opet’te şirket araçlarınıza ait olan akaryakıt masrafında da indirim avantajına sahip olabilirsiniz. Bu sayede de giderlerinizin bir kısmında tasarruf ederek daha fazla kazanabilirsiniz.

Siz de hemen Bizim Hesap’a geçin ve Bizim Hesap sayesinde sahip olabileceğiniz ücretsiz tüm avantajlardan faydalanın.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin