E-Arşiv Entegrasyonu ile Maliyetlerinizi Düşürün

Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv mükellefleri, E-Arşiv faturalarını kolaylıkla kesebilir ve maliyetlerini düşürebilir
E-Arşiv

Matbu Faturaya Son

E-Arşiv

Tek Tuşla Fatura Gönderim

E-Arşiv

Kolay Fatura Takibi

E-Arşiv Entegrasyonu ile
Maliyetlerinizi Düşürün
Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv mükellefleri, E-Arşiv faturalarını kolaylıkla kesebilir ve maliyetlerini düşürebilir
E-Arşiv

Matbu Faturaya Son

E-Arşiv

Tek Tuşla Fatura Gönderim

E-Arşiv

Kolay Fatura Takibi

E-Arşiv
 • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

  Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı

  Mehmet Girgin
  Punica Sadece Nar
 • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

  Oğuzhan Halıcıoğlu
  Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
 • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

  BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

  Şevket Yeşilyurt
  Mali Müşavir
 • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

  Hakan Derici
  İktisatçı
 • Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

  Vural Aydınoğlu
  Özel Eğitim Kurumu Sahibi
 • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

  Hasan Kara
  Elektronik İthalatçısı
  • Maliyet ve İş Yükünüzü Azaltın

   Hızlı ve kolay e-Arşiv fatura oluşturulması sayesinde operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz. Zamandan kazanarak ana işinize odaklanabilir; kağıt, arşiv, kargo gibi maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.

   E-Arşiv
  • Güvenilir Entegratör Hizmeti Alın

   Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı, alanında en büyük özel entegratörler(E-logo, E-finans, Digital Planet, Edm, Trendyol E-Faturam, N11Faturam, Sovos) üzerinden hizmet veren Bizim Hesap ile hizmet maliyetinde de avantaj elde edersiniz.

   E-Arşiv
  • Kolaylıkla Geçmiş Dönem Faturalarınıza Ulaşın

   Geriye dönük bir faturayı bulmak istediğiniz zaman fiziksel bir arşivde ve dosyalar içinde arama yapmak zorunda kalmazsınız. Bizim Hesap’ın pratik filtreleme yöntemi ile birkaç sene önceki faturalara bile hızlıca ulaşabilirsiniz.

   E-Arşiv
  • Farklı Cihazlardan Erişim Sağlayın

   Bizim Hesap’ın Android ve iOS işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde cep telefonunuzdan bile panele erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de ofise bile gitmenize gerek kalmadan günün her saati, bulunduğunuz her yerden e-Arşiv fatura oluşturabilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesap ile e-Arşiv faturaya geçiş yapın, hem maliyeti hem de iş yükünü azaltın.

   E-Arşiv

  Bizim Hesap E-Arşiv Avantajları

  Kolay Başvuru Yapın

  Bizim Hesap ile tüm E-Arşiv sürecini hızlandırabilir, e-fatura mükellefi olarak e-Arşiv faturaya kolayca geçiş yapabilirsiniz. Mali mühür/ e-imza sürecinizi sonuçlandırdıktan sonra, aynı gün içinde e-fatura/e-arşiv göndermeye başlayabiliriz.

  E-Fatura Mükellefi Olmadan E-Arşiv Faturalarınızı Düzenleyin

  E-fatura mükellefi olmasanız dahi E-Arşiv mükellefi olarak Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv faturalarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve gönderebilirsiniz. Bununla beraber E-Fatura mükellefleri de tamamen hukuki prosedüre uygun olarak oluşturacağınız faturaları hem E-Fatura kullanan hem de kullanamayan müşterileriniz için oluşturabilirsiniz.

  Tek Tuşla Fatura Oluşturun

  Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sağlayan ara yüzü sayesinde tek tıkla e-Arşiv fatura oluşturabilir ve müşterilerinize anında gönderebilirsiniz. E-Arşiv faturanızı Bizimhesap içinden iptal edebilirsiniz.

  Kargo Masrafından Tasarruf Edin

  E-Arşiv faturalar sayesinde fiziksel faturaların kargolanması sebebiyle oluşan masraftan kurtulabilir, hatta faturalarınız bu sebeple kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Sadece 12 kuruşa fatura gönderirsiniz.

  Elektronik Ortamda Faturalarınızı Saklayın

  Elektronik ortamda oluşturacağınız faturalar sayesinde kargo masrafı ödemez, 10 yıl süre ile faturalarınızı elektronik ortamda saklayabilirsiniz.

  İlave Hiçbir Ücret Ödemeyin

  Bizim Hesap sayesinde e-Arşiv kurulumunu, entegrasyonu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Herhangi bir ek maliyet ödemenize gerek kalmadan en uygun fiyatta e-Arşiv faturaya geçiş sağlayabilirsiniz.

  Tüm Platformlarda
  Bizim Hesap e-arşiv tüm platformlarda çalışır, her yerde kullanılır.
  Web Tarayıcılarda

  Erişim sağlayabileceğiniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap'a ulaşın.

  Akıllı Telefonlarda

  Bilgisayarınıza bağlı kalmadan mobil olmanın rahatlığıyla da Bizim Hesap ayrıcalıklarından faydalanın.

  Tabletlerde

  Bizim Hesap'ın kullanıcıları için sunduğu tüm özelliklere tabletinizden de kolayca ulaşın ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

  E-Arşiv
  E-Arşiv
  Sıkça Sorulanlar

  E-Arşiv başvurusu, kullanımı ve e-arşiv entegrasyonu ile ilgili tüm sorular ve cevaplar

  • E-Arşiv Fatura Nedir?

  • E-Arşiv ile E-Fatura Farkı Nedir?

  • Kimler E-Arşiv Faura Kullanmak Zorundadır?

  • E-Arşiv mükellefi olarak E-Arşiv faturasını Bizim Hesap üzerinden oluşturabilir miyim?

  Hemen Tanışalım

  Hemen Tanışalım

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

  30 Gün Ücretsiz Deneyin