E-Arşiv Entegrasyonu

Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv mükellefleri artık hem E-Arşiv faturalarını kesebilir hem de kendilerine kesilen faturalara erişebilirler.
E-Arşiv

Matbu Faturaya Son

E-Arşiv

Tek Tuşla Fatura Gönderim

E-Arşiv

Kolay Fatura Takibi

E-Arşiv
Entegrasyonu
Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv mükellefleri artık hem E-Arşiv faturalarını kesebilir hem de kendilerine kesilen faturalara erişebilirler.
E-Arşiv

Matbu Faturaya Son

E-Arşiv

Tek Tuşla Fatura Gönderim

E-Arşiv

Kolay Fatura Takibi

E-Arşiv
 • Zamandan Kazanın
  Geriye dönük bir faturayı bulmak istediğiniz zaman fiziksel bir arşivde ve dosyalar içinde arama yapmak zorunda kalmazsınız. Bizim Hesap’ın pratik filtreleme yöntemi ile birkaç sene önceki faturalara bile hızlıca ulaşabilirsiniz.
  E-Arşiv
 • Maliyet ve İş Yükünden Tasarruf
  Hızlı ve kolay e-Arşiv fatura oluşturulması sayesinde operasyonel yükünüzü azaltabilirsiniz. Zamandan kazanarak ana işinize odaklanabilir; kağıt, arşiv, kargo gibi maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.
  E-Arşiv
 • Güvenilir Bir Çözüm
  Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylı, alanında en büyük özel entegratörler(E-logo, E-finans, Digital Planet, Edm, Trendyolefaturam, N11efaturam) üzerinden hizmet veren Bizim Hesap ile hizmet maliyetinde de avantaj elde edersiniz.
  E-Arşiv
 • Her An Yanınızda
  Bizim Hesap’ın Android ve iOS işletim sistemi ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde cep telefonunuzdan bile panele erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de ofise bile gitmenize gerek kalmadan günün her saati, bulunduğunuz her yerden e-Arşiv fatura oluşturabilirsiniz. Siz de hemen Bizim Hesap ile e-Arşiv faturaya geçiş yapın, hem maliyeti hem de iş yükünü azaltın.
  E-Arşiv

  E-Arşiv Avantajları

  Kolay Başvuru

  Bizim Hesap ile tüm süreci hızlandırabilir, e-fatura mükellefi olarak e-Arşiv faturaya kolayca geçiş yapabilirsiniz. Mali mühür/ e-imza sürecinizi sonuçlandırdıktan sonra, aynı gün içinde e-fatura/e-arşiv göndermeye başlayabiliriz.

  E-Arşiv Faturalarınızı Bizim Hesap ile Gönderin

  E-fatura mükellefi olmasanız dahi E-Arşiv mükellefi olarak Bizim Hesap üzerinden E-Arşiv faturalarını oluşturabilir, düzenleyebilir ve gönderebilirsiniz. Bununla beraber E-Fatura mükellefleri de tamamen hukuki prosedüre uygun olarak oluşturacağınız faturaları hem E-Fatura kullanan hem de kullanamayan müşterileriniz için oluşturabilirsiniz.

  Tek Tuşla Fatura Oluşturma

  Bizim Hesap’ın kullanım kolaylığı sağlayan ara yüzü sayesinde tek tıkla e-Arşiv fatura oluşturabilir ve müşterilerinize anında gönderebilirsiniz. E-Arşiv faturanızı Bizimhesap içinden iptal edebilirsiniz.

  Kargo Masrafı Yok

  E-Arşiv faturalar sayesinde fiziksel faturaların kargolanması sebebiyle oluşan masraftan kurtulabilir, hatta faturalarınız bu sebeple kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Sadece 12 kuruşa fatura gönderirsiniz.

  Elektronik Ortam Avantajı

  Elektronik ortamda oluşturacağınız faturalar sayesinde kargo masrafı ödemez, 10 yıl süre ile faturalarınızı elektronik ortamda saklayabilirsiniz.

  İlave Hiçbir Ücret Yok

  Bizim Hesap sayesinde e-Arşiv kurulumunu, entegrasyonu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Herhangi bir ek maliyet ödemenize gerek kalmadan en uygun fiyatta e-Arşiv faturaya geçiş sağlayabilirsiniz.

  E-Arşiv
  Tüm Platformlarda
  Bizim Hesap e-arşiv tüm platformlarda çalışır, her yerde kullanılır.
  Web Tarayıcılarda

  Erişim sağlayabileceğiniz herhangi bir web tarayıcısı üzerinden Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap'a ulaşın.

  Akıllı Telefonlarda

  Bilgisayarınıza bağlı kalmadan mobil olmanın rahatlığıyla da Bizim Hesap ayrıcalıklarından faydalanın.

  Tabletlerde

  Bizim Hesap'ın kullanıcıları için sunduğu tüm özelliklere tabletinizden de kolayca ulaşın ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

  E-Arşiv
  • BizimHesap, kullanmaya başladığımız ilk günden beri gerçekten ekibimizin bir parçası, adı gibi "Bizim Hesap" oldu. Kullanıcı dostu, pratik kullanımıyla önemli bir mesai yükü aldı üzerimizden.

   Gelişmiş altyapısıyla tüm ihtiyaçlarımızı karşılarken bir taraftan da yenilikçi önerilerilerimizi hızla dikkate alan ve hayata geçiren bir ekibi var. Yeniliklere uyumlu teknik altyapısı ve dinamik ekibiyle "BizimHesap” bizim için iyi bir takım arkadaşı

   Mehmet Girgin
   Punica Sadece Nar
  • 2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin Bizimhesap programını kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi BizimHesap ile çözüyor,böylece asıl işimize, ticarete, satışa  odaklanıyoruz. BizimHesap programını tüm işletmelere tavsiye ederim.

   Oğuzhan Halıcıoğlu
   Elektrotek Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti.
  • İstanbul’da serbest mali müşavirlik yapıyorum. Mükelleflerime,BizimHesap programını e-ticaret ve e-fatura geçiş süreçlerinde tavsiye ediyorum.

   BizimHesap programını kullanan müşterilerimin düzenlediği faturalara ulaşmak ve bu faturaları, kullandığım muhasebe programına aktarmak çok kolay. Yüzlerce faturayı birkaç dakikada kullandığım muhasebe programına aktarabiliyorum.

   Şevket Yeşilyurt
   Mali Müşavir
  • Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

   Hakan Derici
   İktisatçı
  • Bizim Hesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, Bizim Hesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

   Vural Aydınoğlu
   Özel Eğitim Kurumu Sahibi
  • Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. Bizim Hesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. Bizim Hesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

   Hasan Kara
   Elektronik İthalatçısı
   Sıkça Sorulanlar

   E-Arşiv başvurusu, kullanımı ve e-arşiv entegrasyonu ile ilgili tüm sorular ve cevaplar

   • E-Arşiv Fatura Nedir?

   • E-Arşiv ile E-Fatura Farkı Nedir?

   • Kimler E-Arşiv Faura Kullanmak Zorundadır?

   • E-Arşiv mükellefi olarak E-Arşiv faturasını Bizim Hesap üzerinden oluşturabilir miyim?

   Hemen Tanışalım

   Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

   Ücretsiz Deneyin