Farmazon Logo

Farmazon Entegrasyonu Ayarları

Farmazon'da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Farmazon Entegrasyonu

Farmazon entegrasyonu sayesinde siz de satışlarınızı çok daha kolay yönetebilir, ihtiyacınız olan ürünlere çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Her şeyin dijitalleştiği bu yüzyılda sağlık sektöründe de pek çok adım atılıyor. Eczacılara özel bir online satış pazaryeri olan Farmazon’da Bizim Hesap entegrasyonunu tamamlayarak tüm işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Satmak ya da almak istediğiniz ilaçların hepsi için belli bir dizi muhasebe işleminin yapılması gerekiyor. Bu noktada, konvansiyonel anlayıştaki eksiksiz dizgeyi çok daha kolay bir şekilde sunan Bizim Hesap ile yapacağınız işlemler de kolaylaşıyor.

Bizim Hesap ile Farmazon Entegrasyonunun Sağladıkları

Farmazon entegrasyonunu gerçekleştirdikten sonra stok ve fiyat bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz. Satın alma gerçekleştiği zaman keseceğiniz faturayı kolaylıkla elektronik ortamda oluşturabilir ve bulut sistemi sayesinde fiziksel bir yer ayırmak zorunda kalmadan muhafaza edebilirsiniz.

İptal ve iade işlemleri ile kargo süreçlerinin yönetimini de Bizim Hesap sayesinde daha kolay ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde birkaç basamaktan oluşan işlemleri hızlıca yaparak zamandan kazanabilirsiniz.

Taleplere hızlı cevap vermek, zamanı doğru ve etkin kullanmak kazancın temel anahtarlarından biri halinde gelmiş durumda. Bu sebeple asli görevlerinize daha fazla odaklanmak ve daha fazla zaman ayırmak zorundasınız. Online Ön Muhasebe Programı Bizim Hesap da bu noktada işinizi kolaylaştırıyor.

Hiçbir zaman talebin kesilmeyeceği sağlık sektöründe stoklarınızı güncel tutmak, gerekeni hızlıca temin etmek için Farmazon kullanırken yapılması gerekli olan muhasebe işlemleri için de Bizim Hesap’ı tercih edin. Üstelik 30 gün ücretsiz deneme süresi ile önce test edin, sonra karar verin.

1. Entegrasyon kullanımında gerekli bilgileri almak için dev@farmazon.com.tr adresine aşağıdaki gibi bir e-posta mesajı gönderin. Mesajda firma adınızı belirtmeyi unutmayın.

1 Farmazon

2. Farmazon tarafından size içerisinde ClientName ve ClientSecretKey bulunan bir e-posta gönderilecektir. Bu bilgileri yukarıda Farmazon Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan ClientName ve ClientSecretKey alanlarına girip kaydedin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin