HESABINIZI BİZ TUTALIM

SİZ İŞİNİZE ODAKLANIN

İşletmenizin hesaplarını hiç yatırım yapmadan kolaylıkla yönetebileceğiniz sistem Microsoft Azure teknolojisi ile bilgisayarınızda, cebinizde, tabletinizde...
BizimHesap ile rakiplerinize fark atın!


intro-image

BİZİMHESAP

NE İŞE YARAR?

BizimHesap bulut üzerinde çalışan bir ön muhasebe sistemidir. Borcunuzu, alacağınızı, stoklarınızı, çekinizi, senedinizi takip edebilmek için artık defterlerle, excel dosyalarıyla boğuşmayın.

BizimHesap ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi, stoklarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesabınıza internete bağlı her yerden, herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.
Faturalarınızı yazıcıdan çıkarır, müşterilerinize hesap ekstrelerini anında gönderebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

BizimHesap, bankaların internet şubeleri gibi güvenli bir altyapıda bulut ortamında çalışır. Bu şu anlama gelir; bilgilerinize dünyanın her yerinden en güvenli bir şekilde erişirsiniz.

Microsoft Azure tarafından sağlanan bulut teknolojisi sayesinde, bilgilerinizi saklamak için şirketinizde bir sunucu bulundurmanız gerekmez. Bir muhasebe yazılımı lisansı almanıza gerek kalmaz. Bilgilerinizin yedeğini almak için uğraşmazsınız. Virüs bulaştı, bilgisayar bozuldu gibi dertleri unutursunuz.

ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN ÜCRETSİZ DENEYİN
about-image
our-philosophy-image
BizimHesap son derece basit ve kullanışlı ekranlarıyla, sizi muhasebe terimlerine boğmadan hesaplarınızı tutar. Kullanmasını öğrenmek için vakit harcamazsınız.
Güçlü bir bilgisayar almanıza gerek kalmaz. Kullanmayacağınız özelliklerle dolu muhasebe programı almanıza gerek kalmaz. Hesaplarınızın yedeğini almanıza gerek kalmaz. Bunların hepsini günde bir çay parasından bile ucuza biz sizin adınıza hallederiz.
Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile giriş yaparsınız. Bilgisayarınızda, tabletinizde ya da cep telefonunuzda hiç bir bilgi bulunmaz. Bilgisayarınız çalınsa bile bilgilerinize sizden başka kimse erişemez.
Üstelik BizimHesap, uluslararası bulut gizlilik standardını benimseyen ilk büyük servis sağlayıcı olan Microsoft Azure altyapısını kullanıyor.
BizimHesap üzerinde istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilir, yetkilerini de siz belirlersiniz. İsterseniz kullanıcılarınızın yaptığı tüm işlemleri size anında e-posta ve sms yoluyla iletiriz. İşyerinizde bulunmadığınızda bile herhangi bir satış ya da tahsilat bilgisinden anında haberdar olursunuz.

BİZİMHESAP

ÖZELLİKLER

Müşteri Yönetimi

Tüm müşterilerinizi tanımlayın. Müşterilerinizin satışlarına, ödemelerine kolayca ulaşın. İsterseniz tek tıklamayla müşterinizin geçmişe dönük hesap ekstresini alın ve mutabakat için e-posta ile gönderin.

Tedarikçiler

Ürün veya hizmet aldığınız tedarikçilerinizle olan ticaretinizi takip edin. Alışlarınızı, ödemelerinizi kolayca listeleyin. Vadesi gelen ödemelerinizi biz hatırlatalım.

Depo/Stok Yönetimi

İstediğiniz kadar ürün ve depo tanımlayın. Her deponuzda hangi üründen ne kadar stok var gösterelim. Depo sayımları, stok giriş çıkış raporları tek tıklamayla elinizin altında.

Çek-Senet İşlemleri

Aldığınız, verdiğiniz, ciroladığınız tüm çeklerinizi senetlerinizi takip edebilirsiniz. Çekleri faktöring ile de tahsil edebilir, faktöring masraflarınıza kadar raporlayabilirsiniz.
Vadesi gelen çek-senet müşterilerinize isterseniz e-posta ya da sms ile otomatik hatırlatma mesajı da göndeririz.

Nakit Akışı

Tüm masraflarınızı, satışlarınızı, alışlarınızı girdikten sonra size ileri tarihli nakit akış tablosu hazırlıyoruz. Hangi haftayı ne kadar gelirle kapatacağınızı önceden tahmin edebiliyor, harcamalarınızı buna göre planlayabiliyorsunuz.

Kullanım Kolaylığı

Başlar başlamaz göreceksiniz ki, BizimHesap kullanmak için karışık muhasebe terimlerini bilmeniz gerekmez. Piyasadaki muhasebe programlarının karmakarışık ekranlarının aksine, çok basit ekranlarla ön muhasebenizi tutarız.

FİYATLAR

ABONELİK PAKETLERİMİZ

Aylık

TL 34 90
  • SINIRSIZ KULLANICI

3 Aylık

TL 99 90
  • %5 İNDİRİMLİ

6 Aylık

TL 187 90
  • %10 İNDİRİMLİ

12 Aylık

TL 326 90
  • %22 İNDİRİMLİ

Deneyip karar vermeniz için ilk bir ay ücretsiz!

Bakın, kullanıcılarımız neler söylüyor?

Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük işlerimizi takip edebilmek için şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı BizimHesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza erişebiliyoruz.

Hakan Derici

Hakan Derici

İktisatçı

BizimHesap ile iki şubemin tüm işlemlerini uzaktan yönetebiliyorum. Eskiden iki ayrı muhasebe programı ile ayrı ayrı takip edebildiğim işleri şimdi merkezi olarak görüyorum. İşimizde ağırlıklı olarak senet kullanıyoruz, BizimHesap ile senet takibimiz artık çok kolaylaştı.

Vural Aydınoğlu

Vural Aydınoğlu

Özel Eğitim Kurumu Sahibi

Ön muhasebemizi takip etmek için iki sene önce tanınmış bir muhasebe programı aldık. Alt tarafı basit borç-alacak takibi yapabilmek için sunucusundan, antivirüsünden, lisansına kadar bir dünya masraf yaptık. BizimHesap ile tanıştıktan sonra ne kadar gereksiz bir yatırım yapmış olduğumuzu anladık. BizimHesap hem kullanım kolaylığı, hem de özellikleri ile şu anda tüm ihtiyaçlarımızı çok uygun bir fiyata karşılıyor. Müşterilerimi ziyaret ettiğimde kendilerine tabletimden hesap ekstrelerini gösterebiliyorum.

Hasan Kara

Hasan Kara

Elektronik İthalatçısı

DENEYİN, ÖYLE KARAR VERİN

Bir ay boyunca ücretsiz deneyin, beğenirseniz abone olun.

ÜCRETSİZ DENEYİN


0216 706 0660

Pazartesi - Cuma 09:30 - 17:30