Yeni Yıl Müjdesi: Bizim Hesap’ta Fiyatlar Yine Değişmiyor!

Günde sadece 1 simit parası ödeyerek Bizim Hesap’ın avantajlı dünyasına dahil olmak ister misiniz?

Yeni Yıl Müjdesi: Bizim Hesap’ta Fiyatlar Yine Değişmiyor!

Günde sadece 1 simit parası ödeyerek Bizim Hesap’ın avantajlı dünyasına dahil olmak ister misiniz? Ön muhasebe işlemlerini kolaylaştıran özellikleri en uygun fiyata sunan Bizim Hesap ile hem zihniniz hem de cebiniz rahatlayacak.

Bizim Hesap sadece sunduğu özellikler ve avantajlarla değil ekonomik çözümleriyle de rakiplerine fark atıyor; son 4 yılda olduğu gibi bu yıl da fiyatlarını değiştirmiyor. Birçok işletme piyasadaki pahalı ön muhasebe programları sebebiyle ön muhasebesini geleneksel yöntemlerle tutmaya devam ediyor. Ancak bu yöntemlerin işletmeleri hem zaman hem de para açısından zarara uğrattığı apaçık ortada. Oysa online ön muhasebe programı Bizim Hesap, işletmenizin ön muhasebe süreçlerini ve finansal operasyonları ekonomik abonelik ücretleriyle kolaylaştırıyor. Ayrıca sunduğu özellikler ve entegrasyonlar için kesinlikle ekstra ücret talep etmiyor. Farklı kurum ve kuruluşlarla yaptığı işbirlikleri sayesinde de cebinize para koyuyor.

Nasıl Bizim Hesaplı Olunur?

Pahalı ön muhasebe programlarına ödediğiniz ücretler cebinizi yakmaya başladıysa ya da artık ön muhasebe süreçlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız; sadece 3 adımda Bizim Hesap’ın avantajlı dünyasıyla tanışabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan, kurulum ve entegrasyon bedeli ödemeden, Bizim Hesap’ın avantajlı özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

1. Hemen Kayıt Olun

www.bizimhesap.com adresinden veya Bizim Hesap’ın IOS ve Android uygulaması üzerinden hemen kayıt olun, hiç vakit kaybetmeden programı kullanmaya başlayın. Dilediğiniz sayıda kullanıcıyı sisteme dahil ederek Bizin Hesap’ı tüm ekibinizle birlikte kullanabilirsiniz.

2. Müşteri, Ürün ve Tedarikçi Bilgilerini Kaydedin

İster excel tablosunda ister farklı ön muhasebe programlarında kayıtlı olan müşteri, tedarikçi ve ürün bilgilerini kolayca Bizim Hesap’a aktarın. Dosyalarınızı destek@bizimhesap.com adresine gönderin, dakikalar içinde tüm kayıtlı bilgileri sistemden takip edin.

3. E-Fatura Entegrasyonu ile Hemen E-Fatura Kesmeye Başlayın

Bizim Hesap e-fatura entegrasyonu sayesinde e-fatura süreçleri kolaylaşıyor. Eğer işletmeniz e-fatura sistemine dahilse sadece sözleşmeyi imzalayarak Bizim Hesap’ın e-fatura özelliğinden hemen faydalanabilirsiniz. İşletmeniz e-fatura kullanıcısı değilse faturanızı taratıp bize yolladıktan sonra tüm faturalarınızı Bizim Hesap’ta tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Bizim Hesap’ın avantajlı dünyasıyla tanışmak için tıklayın, 30 gün boyunca ücretsiz deneyin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin