Merak Ettikleriniz

Merak Ettikleriniz
İşletmemin ön muhasebe takibi için ilgilenmem gereken çok fazla konu var. Bunu en uygun fiyata nasıl çözebilirim?
Bizim Hesap, işletmeniz için aradığınız çözüm. Rakiplerine göre daha fazla özellik ve modüle sahip ama fiyat olarak rakiplerinin neredeyse yarısı kadar!
Yeni bir muhasebe programına alışmak kolay olmayabilir. Bizim Hesap’ın deneme süresi nedir?
Rakiplerinin 2 haftalık deneme süresine karşın, Bizim Hesap’ta ücretsiz deneme süresi 1 aydır. Deneme süresi bittiği halde Bizim Hesap uygulamasını bir süre daha deneyimlemek isteyen kullanıcılarımız için, deneme süresi uzatılabilir.
Birden fazla mağaza, şubeye sahip bir işletmem var. Aynı zamanda farklı online pazaryerleri ile çalışıyorum. Bunların her biri için stok takibini nasıl yapacağım?
Bizim Hesap’ta sınırsız depo açma özelliği ile şube, mağaza ve pazaryerleri için depolarınızı ayırabilir, raporlayabilir, kolayca takip edebilirsiniz.
İşletmemin, daha kolay bir ön muhasebe yönetimi için, kargo entegrasyonu, e-ticaret entegrasyonları gibi ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçlarımı Bizim Hesap ile çözebilir miyim?
Bizim Hesap'ta kargo entegrasyonu, e-ticaret entegrasyonları gibi özellikler abonelik ücretinin içerisinde yer almaktadır. Bu özellikler için ayrı bir bedel ödemenize gerek kalmadan istediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz.
E-fatura kullanıcısıyım. Fatura keserken ve bana kesilen faturaları alırken kullandığım kontörlere ne kadar ödemem gerekiyor?
Bizim Hesap'ta kullandığınız kontörler de rakiplerine göre en uygun ücrette sunulur: Sadece 12 kuruş. Dilediğinizce e-fatura kesin veya faturalarınızı alın.
Ön muhasebe programı kullanımına başlarken veya farklı bir ön muhasebe programından Bizim Hesap'a geçiş sürecinde bana ne kadar yardımcı olabileceksiniz?
Bizim Hesap destek ekibi, uygulamayı kullanmaya başladığınızda sizlere yardımcı olup, öğrenme sürecinizi hızlandırmak ve sorularınızı cevaplamak adına sizlere hizmet verecektir. Uzman ekibimiz farklı bir ön muhasebe programından Bizim Hesap programına geçiş sürecinizi kısaltarak, işletmenize uygun çözüm seçeneklerini sizlere sunacaktır.
İşletmenize en uygun çözümlere ulaşmak için sizleri de bekliyoruz.
QNB eFinans kullanıcısı iseniz, aşağıya tıklayıp ücretsiz üye olun, sizi arayalım
ŞİMDİ GEÇİŞ YAP

İşletmeniz/Şirketiniz çalışanlarınız, hesaplarınız, ürünleriniz, faturalarınız, e-ticaret mağazanız elinizin altında, parmağınızın ucunda…

Qnb Color Phone
QNB eFinans üzerinden kullandığınız ya da kullanacağınız ücretsiz kontörleriniz,
31 Aralık 2021’e kadar geçerli.
“Şimdi Geçiş Yap” a tıklayın.
Üyelik oluşturup, QNB eFinans webservis bilgilerinizi
bize iletin, E-fatura göndermeye başlayın !
ŞİMDİ GEÇİŞ YAP