Joom Banner

Joom Entegrasyon Ayarları

Aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Joom Entegrasyonu

Bütün işletmeler için ayrı ve gerekli bir kanal olan pazaryerleri satış hacimlerinin ve marka bilinirliklerinin artması için büyük önem taşıyor. Bu yüzden de Türkiye’nin dört büyük pazaryerinin haricinde de pek çok pazaryerinin oluşmaya başladığı görülüyor. Hemen hepsinde yer almak ve olabildiğince geniş bir kitleye erişmek için de bu pazaryerleri ile entegrasyon gerekiyor.

Bizim Hesap ile Joom Entegrasyonu

Joom da başka bir pazaryeri ve markanızın buraya da entegre olması gerekiyor. Bizim Hesap ile Joom entegrasyonunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Satışlarınızın ve marka bilinirliğinizin artması, rakiplerinizin stratejilerini yakından takip edebilmek, çok daha geniş bir hedef kitleye erişebilmek gibi çok fazla avantajı sunan pazaryerleri için Bizim Hesap entegrasyonunu kullanabilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde kolay kullanım avantajı sunan Bizim Hesap ile satışa çıkardığınız ürünlere ait olan stok ve fiyat bilgilerini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman güncelleyebilir ve müşterilerinizin her zaman doğru bilgiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Satış sonrasında hızlıca e-fatura oluşturabilir, kargo sürecini takip edebilir, iade ya da iptal işlemlerinde de kolayca aksiyon alabilirsiniz.

Bizim Hesap’ın iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan mobil uygulamaları sayesinde internet bağlantısı olan her yerden panele erişim sağlayabilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme süresi ile test edebileceğiniz Bizim Hesap aynı zamanda rakiplerine kıyasla sunduğu onlarca özelliğin yanı sıra fiyat avantajına da sahip. Siz de hemen Bizim Hesap’a geçin, rahat edin!

1. Joom mağazanıza giriş yapın.

2. Sağ üst menüde bulunan hesap adınızın üzerine tıklayın ve aşağıda kırmızı ile işaretli olan “API Uygulamaları” kısmına tıklayınız.

Joom Setup 1

3. Açılan sayfadan “Yeni uygulama oluştur” düğmesine tıklayınız

Joom Setup 2

4. Açılan sayfada istenilen bilgileri doldurunuz. Redirect_url kısmına “https://bizimhesap.com/web/ngn/ext/joomlistener?state=7328A6C7667842299714BA1B64D78F5C” yazınız.

Joom Setup 3

5. Açılan sayfada “Client_ID”” ve “Client_secret” bilgileriniz BizimHesap tarafında “API_KEY” ve “API_SECRET” alanlarına yazınız.

Joom Setup 4

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin