Bilgi E-Ticaret Banner Logo

Bilgi E-Ticaret Entegrasyon Ayarları

 
Bilgi E-Ticaret Entegrasyonu
 
Bilgi E-Ticaret, Bizim Hesap entegrasyonu ile hemen e-fatura, e-arşiv faturanızı kesmeye başlayın. Rakiplerine kıyasla en düşük üyelik ücretine sahip olan Bizim Hesap'ta onlarca ön muhasebe özelliğine ve sayısız avantaja ek hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.
 
Zahmetsizce E-faturanızı Kesin
Bizim Hesap ile anında e-fatura entegrasyonunu yaparak, hızlıca ister masaüstü bilgisayarınızdan isterseniz cep telefonunuzdan e-faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.
 
E- Arşiv Entegrasyonu İle Maliyetlerinizi Düşürün
Bizim Hesap ile e-fatura entegrasyonu yaptığınızda, e-Arşiv fatura entegrasyonunu da aktif edip, e-fatura kullanmayan müşterileriniz için de elektronik fatura oluşturabilir ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
 
Kolay Gelir Gider Takibi Yapın
Bizim Hesap Gelir Gider Takip Programı sayesinde firmanızın nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolay bir şekilde takibini yapabilirsiniz.
 
Kolay Cari Hesap Takibi Yapın
Bizim Hesap Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini kolayca kaydedip, ödeme ve tahsilatları takip edebilirsiniz. Ayrıca otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 
E-Tahsilat Sürecini Kolaylaştırın / Hızlandırın
Bizim Hesap e-tahsilat entegrasyonu sayesinde tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
Aşağıdaki işlem adımları ile Bilgi E-Ticaret altyapısına ait web sitenizin entegrasyonunu tamamlayabilirsiniz.
 
 
Entegrasyon için Bilgi E-Ticaret yönetim panelini açtıktan sonra;
 
1. Sol menüde bulunan Entegrasyonlar > Muhasebe > Bizim Hesap menüsüne tıklayın.
 
2. Açılan ekranda Api Kodu Üret butonuna tıklayarak api kodu üretin ve durumunu açık yaparak kaydedin. Bu şekilde Bizim Hesap entegrasyonu tamamlanmış olacaktır.
 
bilgi_e-ticaret

Hemen Tanışalım

Hemen Tanışalım

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Bizim Hesap ile şirketinizin Ön Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm e-ticaret operasyonunu tek platform üzerinden verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

30 Gün Ücretsiz Deneyin