Ücretsiz Sanal Pos

Ücretsiz Sanal Pos

Bizim Hesap e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilat süreçlerinizi online ortama taşıyabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir entegrasyon bedeli ödemenize gerek yok!

Ücretsiz olarak sunduğumuz sanal pos sayesinde, müşterilerinize ödeme linki (pay by link) göndererek sadece % 2,79 komisyon ücreti karşılığında, güvenli ve hızlı bir şekilde tahsilat yaparsınız. Fiziki pos cihazlarının alternatifi olan bu sistemde, işlem başına sabit ödeme yapmanıza da gerek kalmaz. Ayrıca kullanım bedeli, minimum kullanım kotası, hesap işletim ücreti vb. diğer masrafları da, Bizim Hesap’ın sağladığı ücretsiz sanal pos sayesinde, tamamen ortadan kaldırarak maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Bizim Hesap’ın tamamen ücretsiz sunduğu tüm bu çözümlerle saniyeler içinde ödemelerinizi alabilir, farklı kanallardan gelen tahsilatlarınızı eş zamanlı olarak dilediğiniz her an Bizim Hesap üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol
E-Fatura Entegrasyonu

E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap’ın e-fatura entegrasyonu ile kurulum ya da eğitim bedeli ödemeden e-fatura yollamaya başlayabilirsiniz. Ön muhasebe çözümlerini en ekonomik şekilde sunan Bizim Hesap sayesinde her fatura için sadece 12 kuruş ödeyerek ister bilgisayardan ister cep telefonunuzdan e-fatura gönderebilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol
Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Bizim Hesap’ın tamamen ücretsiz olarak sunduğu e-ticaret entegrasyonları ile tüm online satış süreçleriniz kolaylaşıyor. N11, n11pro, gittigidiyor, hepsiburada, amazon, woocommerce, opencart, epttavm, trendyol, whmcs ve daha birçok e-ticaret sitelerindeki entegrasyonumuz sayesinde farklı kanallardaki online satışlarınızı bir ekran üzerinden yönetebilir ve hızlı bir şekilde fatura kesebilirsiniz. Ayrıca, yine ücretsiz olarak sunduğumuz sanal mağaza eklentileriyle tüm online satış süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol
Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Bizim Hesap özelliklerinin yanı sıra sunduğu ekonomik çözümlerle de rakiplerine fark atıyor. Kapsamlı özellikleri uygun fiyatlarla sunan Bizim Hesap’ta dilediğiniz sayıda çalışanı sisteme dahil edebilirsiniz. Ekstra kullanıcı için herhangi bir ücret ödemeden programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Kayıt Ol
Opet’te %4’e Varan İndirim

Opet’te %4’e Varan İndirim

Bizim Hesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor. Hemen Bizim Hesaplı olun; şirketinizin tüm araçları için Opet’ten % 4’e varan indirimli akaryakıt alın. Aracınızdan inmeden ödemenizi yapın, otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılan faturalar ile yakıt harcamalarınızı kolaylıkla takip edin.

Hemen Kayıt Ol

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin