T-Soft Entegrasyonu

T-Soft Entegrasyon Ayarları

T-Soft'da mağazanız varsa aşağıdaki işlem adımları ile entegrasyon için gerekli olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

T-Soft Entegrasyonu

En çok tercih edilen e-ticaret altyapılarından biri olan T-Soft ile siz de satışlarınızı artırabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir ve ürün gamınızı genişletebilirsiniz. Bu sayede rekabet gücünüzü artırabilir ve markanızı büyütecek olan stratejilere daha rahat odaklanabilirsiniz.

E-ticaret çözüm paketlerinin kullanımı her geçen gün artıyor. Sıfır bir altyapı ile e-ticaret sitesi yaptırmanın maliyetinin önüne geçen ortak ve yenilikçi çözümler ile ticari varlığını dijitalde de göstermek isteyen pek çok marka ekosisteme dahil oluyor.

Kalabalıklaşan bu ekosistem içinde rekabetin de artıyor olması kaçınılmaz bir gerçek. Bununla birlikte daha geniş hedef kitlelere hitap etmek daha fazla satış ve daha geniş ürün gamı anlamına da gelebiliyor. Her gün sayısız sipariş alabileceğiniz e-ticaret siteniz ile süreci doğru yönetmek de Bizim Hesap ile mümkün oluyor.

Bizim Hesap ile T-Soft Entegrasyonu Süreci

Tüm siparişleriniz, satışlarınız, faturalandırmalarınız, kargolarınız, iadeleriniz için tek bir panel üzerinden kontrolü ele alabileceğiniz Bizim Hesap T-Soft entegrasyonu sayesinde siz de bütün süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz. Stokta olmayan ürünleri kaldırabilir ya da stoklar yenilenene kadar bilgi verici bir güncelleme ile profilinizi askıya alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini eksiksiz bir şekilde sağlayacak olan satış süreci boyunca Bizim Hesap ile doğru bir süreç yönetimine sahip olabilirsiniz. Kolay kurulumu, kullanışlı arayüzü, anlaşılır entegrasyon rehberi sayesinde hiç zorlanmadan daha pratik bir çözüm yolu elde edebilirsiniz. Siz de hem satışlarınızı artırmak hem de müşteri memnuniyetini korumak istiyorsanız Bizim Hesap ile T-Soft entegrasyonunu hemen gerçekleştirin.

1. T-Soft mağazanızın yönetim paneline giriş yapın.

T-Soft Entegrasyonu 2

2. Sağ üst menüde bulunan AYARLAR‘ın üzerine gelin ve açılan menüden WEB SERVİS KULLANICILARI’na tıklayın.

T-Soft Entegrasyonu 3

3. Açılan Web Servis Kullanıcıları sayfasındaki Yeni Ekle butonuna tıklayın.

T-Soft Entegrasyonu 4

4. Açılan WS Kullanıcısı Oluşturma ekranındaki Kullanıcı Adı, Parola, E-posta bilgilerini doldurup sağ altta bulunan + butonuna tıklayarak yetki tanımlama bölümünü açın.

T-Soft Entegrasyonu 5

5. Şimdi sayfanın sağ tarafında bulunan Sipariş aktif yap butonuna tıklayın.

T-Soft Entegrasyonu 6

6. Sipariş aktarımı için gerekli olan servisler aktifleştirilecektir.

T-Soft Entegrasyonu 7

7. Yeni oluşturulan kullanıcının bilgileri ile site adresinizi yukarıda T-Soft Entegrasyon Bilgileri kısmında bulunan Kullanıcı Adı, Şifre ve Site Adresiniz alanlarına girin.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin