Opet

Opet’te Çok Avantajlı İndirimler...

Bizim Hesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor.

Hemen Bizim Hesaplı olun; şirketinizin tüm araçları için Opet’ten çok avantajlı indirimlerle akaryakıt alın.

Aracınızdan inmeden ödemenizi yapın, otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılan faturalar ile yakıt harcamalarınızı kolaylıkla takip edin.

Şirketinize ait araçlar varsa ve özellikle de bu araçlar sevkiyat ya da müşteri ziyaretleri için gün içinde çokça yol katediyorsa yakıt masrafı da sizin için hayli ağır bir yük haline gelebilir. Özellikle de her geçen yıl daha da fazla zamlanan fiyatı ile benzinin bir işletme için maliyeti azımsanmayacak kadar fazla olabilir.

Bizim Hesap ile Daha Hesaplı

Bizim Hesap, yalnızca ön muhasebe programı olarak katacağı faydayı düşünmekle kalmaz. Bir işletmenin üzerindeki yükü almak adına da gereken diğer faydaları da hesaplar. Bu yüzden de Opet ile anlaşmamız dahilinde Bizim Hesaplı olan tüm işletmeler için indirimler sunarız.

Şirketinizin sahip olduğu tüm araçlar için daha az yakıt masrafının olmasını istiyorsanız Bizim Hesaplı olabilir ve Opet’teki akaryakıt indiriminden siz de faydalanabilirsiniz. Daha da güzeli, akaryakıt harcamalarını ayrıca takip etmek zorunda da kalmayın.

Şirketinize ait olan her aracın Opet’ten yapacağı akaryakıt alışverişinde araçtan inmeye gerek kalmadan ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Ödemenin sonunda kesilen fatura ise otomatik olarak Bizim Hesap’a aktarılır ve siz de güncel olarak yakıt harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bizim Hesap’ın avantajlarla dolu dünyasına katılmak için beklemeyin. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, akaryakıt indirimlerinden hemen faydalanın, karlılık oranınızı giderlerinizi kısıtlayarak daha fazla artırın. Şimdi üye olun!

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin