Bizim Hesaap Hepsiburada Magaza Acma

Hepsiburada Kampanyası

Hepsiburada’da Hemen Satıcı Ol! 5000 TL’lik Avantajı Kaçırma

E-Ticaret yapanlar için avantajlar asla bitmiyor. 5000 TL’lik avantaj sağlayacağınız yeni bir fırsat daha Bizim Hesap ve Hepsiburada iş birliği sayesinde sizin oluyor!

Hepsiburada, Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biri olarak mağaza açıp satış yapan her marka için sayısız avantaj sunuyor. Her şeyden önce çok geniş kitlelere hitap edebilmesi, son kullanıcı ya da tüketici ile marka arasındaki operasyonun hafiflemesini sağlaması açısından daha fazla satış yapmak için markalara vakit ve nakit kazandırıyor.

Geleneksel düzenle kıyaslandığı zaman dijital AVM’ler diyebileceğimiz pazaryerleri pek çok marka için sayısız avantaj sunuyor. Şimdi onlardan biri daha Bizim Hesap ve Hepsiburada iş birliği sayesinde Bizim Hesap kullanıcılarına sunuluyor. Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden birinde mağazanızı açarak satış yapmak için siz de hemen harekete geçebilirsiniz.

Bizim Hesap ile Hepsiburada’da Daha Çok Kazan

Hepsiburada’da satıcı olan Bizim Hesap müşterileri için hem ürün listeleme reklamları hem de kargo masrafları tarafında kazandıran toplamda 5000 TL’lik bir avantajdan faydalanabilirsiniz. Eğer mağaza açacak ya da 22.09.2021 tarihinden öncesine ait ancak pasif durumda olan mağazalarınızı tekrar aktif hale getirecekseniz siz de bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

Bizim Hesap ile Hepsiburada arasındaki iş birliği kapsamında yıl sonuna kadar olan 2500 TL’lik kargo masrafı ve 2500 TL’lik ürün listeleme reklam bütçesi ücretsiz olacak! Bu sayede satış yaparken ürünlerinizin daha fazla Hepsiburada kullanıcısına ulaşmasını sağlayabilir, pazarlama faaliyetlerinizi güçlendirebilir, daha fazla satış yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Bizim Hesap’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu bu kampanya sayesinde, işinizi büyütmek ve rakiplerinize kıyasla sizi daha avantajlı kılacak 5000 TL’lik bir avantajla Hepsiburada platformunda iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem güvenilirlik hem de seçenek açısından milyonlarca kullanıcıya ulaşabilen Hepsiburada’ya ait pazar payından siz de hemen faydalanabilirsiniz.

Sayısız Başka Avantaj Bizim Hesap ile Sizi Bekliyor

Bizim Hesap kullanıcıları için yalnızca ön muhasebe işlemlerini kolaylaştırmak, dijital dönüşüm sayesinde operasyonların daha hızlı ilerlemesini sağlamakla kalmaz. Hem kendi bünyesinde hem de büyük markalar ile yapmış olduğu iş birlikleri ile kullanıcılarının işletme giderlerini düşürmeye, daha fazla kazanmalarını sağlamaya yönelik sayısız avantaj sunar.

Ücretsiz pazaryeri entegrasyonlarından akaryakıt alışverişlerine, ücretsiz e-fatura entegrasyonundan ücretsiz kargo entegrasyonuna ve daha pek çok konuya kadar işletmelerin maliyetlerini düşürmeye yönelik avantajlar elde etmelerini sağlar. Siz de hemen Bizim Hesaplı olun, avantajlar dünyasına hızlı bir atım adın. Rakiplerine kıyasla uygun fiyatlar sunan Bizim Hesap’ı tüm özellik ve avantajları ile 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Hemen Tanışalım

Şimdi 30 gün boyunca ücretsiz deneyin

Ücretsiz Deneyin